Audiostezka Bílina

By admin, 4.5.2017

Pěší stezka, naučná stezka, cyklostezka, to jsou pojmy již všeobecně známé. Ovšem řekne-li se audiostezka, hodně lidí jistě zaváhá. Ve skutečnosti nejde o nic světoborného, ale o moderní alternativu ke klasickým naučným stezkám. Město tak chce nalákat další návštěvníky a poskytnout jim ucelené informace o své historii, ale i současnosti. Namísto informačních tabulí mohou turisté poslouchat podrobný výklad přímo na místě, ovšem ze svého mobilního telefonu. Ještě než se vypravíte na naučnou audiostezku Bílina, je zapotřebí si stáhnout aplikaci pro svůj chytrý telefon. Bezprostředně na místě si pak výklad pustíte, takže poslouchané informace můžete rovnou konfrontovat s tím, co vidíte na vlastní oči.

Co je audiostezka

Slouží všem turistům a návštěvníkům Bíliny již od roku 2009. Aplikaci s nahrávkami audiostezky si můžete bezplatně stáhnout v internetovém obchodě Google play pod názvem Audio Bílina. Stezku můžete absolvovat v libovolném pořadí. Záleží jen na vás, kterému zastavení dáte přednost.

Bílinská audiostezka

Nenechte se zmást pojmem stezka. Nejedná se totiž o klasickou naučnou stezku přírodou, jak ji známe z mnoha lokalit po celém Česku. V tomto případě je to již druhá audiostezka na Teplicku. Stažené informace se týkají historie památkových nebo zajímavých objektů, které stojí za pozornost. Audiostezka Bílina zahrnuje celkem 20 zastavení městem, kde je informační text navíc doprovázen fotografiemi daného místa či památky. Aplikace nabízí i německou mutaci.

KE STAŽENÍ DO MOBILU ZDE

 

Region Bilinsko a okolí, leží mezi Teplicemi a Mostem. Bližší seznámení severozápadních čech s okolním světem najdete právě na této stránce. Chcete-li k nám zavítat a hledáte ubytování navštivte stránku MegaUbytko.cz. Za turistikou se můžete vybrat do Krušných hor. Pěkné chaty, chalupy, apartmány i penziony v okolí naleznete v katalogu: ubytování Krušné hory. Určitě si vyberete.
bilinsko bilinsko
                             
Share This
Secured By miniOrange