Hromy a bouřku na EET

By admin, 30.11.2016

S radostí jsem přivítala jarní oznámení, týkající se otevření útulného, kamenného zázemí na Hromové hoře. Tato skutečnost způsobila, že jsem rekordmanku Českého středohoří navštívila letos již třikrát.

S lítostí oznamuji všem poutníkům, že od 1. prosince 2016 bude uzavřena hospoda v Chatě Milešovka. Důvodem je zahájení účinnosti povinnosti elektronické evidence tržeb. Hromy a bouřku na EET! Hospoda fungovala, prosperovala a rozvíjela se. Vrchol Milešovky výrazně ožil. Poutníci rádi využili možnosti schovat se před nepřízní počasí v kamenném zázemí hospody. Měli možnost v přímém přenosu pozorovat krajinu i proměnlivost počasí.

S jistotou konstatuji, že Kamenný bufet je nadále v provozu. Až se, s větší či menší snahou, vyškrábete do výšky 837 m. n. m., můžete zde počítat s nabídkou teplého i studeného občerstvení.

S nadějí očekávám nového nájemce a obnovení činnosti v Chatě Milešovka.

S netrpělivostí vyčkávám, která další hospoda „dojede“ na EET …

Přeji všem poutníkům spokojené turistické chvilky.

 

milešovka
Region Bilinsko a okolí, leží mezi Teplicemi a Mostem. Bližší seznámení severozápadních čech s okolním světem najdete právě na této stránce. Chcete-li k nám zavítat a hledáte ubytování navštivte stránku MegaUbytko.cz. Za turistikou se můžete vybrat do Krušných hor. Pěkné chaty, chalupy, apartmány i penziony v okolí naleznete v katalogu: ubytování Krušné hory. Určitě si vyberete.
bilinsko bilinsko
                             
Share This
Secured By miniOrange